آموزش حسابداری در تبریز

با آموزش حسابداری در تبریز در آموزشگاه آپاداس همراه با کارآموزی و حتی بدون داشتن پیش‌زمینه‌، فقط در عرض سه ماه و با پایین‌ترین قیمت، وارد این حرفه پردرآمد شوید. آموزشگاه حسابداری آپاداس با برگزاری تخصصی ترین دوره آموزش حسابداری در تبریز به صورت فشرده، جهت ورود به بازارکار و استخدام، کامل ترین سرفصل آموزشی و با پشتیبانی مادام‌العمر، همراه شما در مسیر پیشرفت در زمینه شغل حسابداری می‌باشد.

ویژگی های دوره آموزش حسابداری در تبریز آپاداس

75+ ساعت

دوره آموزشی همراه با کارآموزی عملی

سطح مقدماتی تا پیشرفته

آموزش حرفه ای

اعطای مدرک

فنی و حرفه ای و بین المللی

پشتیبانی مادام العمر

به صورت رایگان

دوره تخصصی آموزش حسابداری در تبریز

دوره آموزشی حسابداری بازارکار ویژه‌ی استخدام

آموزش جامع حسابداری در تبریز

فشرده ترین دوره جامع آموزش حسابداری جهت ورود به بازار کار در تبریز

 • یادگیری 0 تا 100 حسابداری
 • آموزش نرم افزار حسابداری
 • یادگیری عملی بدون سابقه کاری
 • پشتیبانی و منتورینگ مادام العمر
 • امکان پرداخت شهریه به صورت اقساطی
 • امکان شرکت مجدد در دوره بدون پرداخت هزینه
 • آموزش حسابداری برای همه حتی برای رشته های غیر مرتبط حسابداری
 
421+

شـــــرکت کننده

09907373093

مشـــاوره رایــــــــگان

مزایای آموزشگاه حسابداری آپاداس تبریز

آموزش از 0 تا 100 حسابداری
یادگیری عملی بدون نیاز به سابقه کاری
ورود به بازارکار در عرض 3 ماه آموزش
ضمانت شرکت مجدد در دوره تا تسلط کامل
کارآموزی با اسناد واقعی
اطلاعیه دوره های حسابداری در تبریز آپاداس
آموزش حسابداری در تبریز
برنامه دوره آموزش حسابداری
نوع دوره حضوری
تعداد جلسات 25
تاریخ آغاز دوره جدید 19 تیر
روزهای برگزاری جلسات یک شنبه و سه شنبه
ساعات برگزاری 17الی20
ظرفیت کلاس 16 نفر
ظرفیت باقی مانده برای ثبت نام 5 نفر

زمان باقی مانده تا شروع دوره حسابداری

روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه
کلاس در حال برگزاری می باشد.

توضیحات

حسابداری در تبریز رو کامل و عملی یاد بگیر!

ویدئو معرفی دوره آموزش حسابداری در تبریز آپاداس

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در دوره‌های آموزش حسابداری در تبریز، با آموزشگاه آپاداس تماس بگیرید:

آدرس آموزشگاه آپاداس:

تبریز، بلوار ملکی تبریزی، ابتدای ورودی پرواز، ساختمان سپرهم، طبقه 7

شماره های تماس:

093 7373 0990 📞

0693 3387 041 ☎️

دوره آموزش حسابداری با اساتید مجرب در تبریز

آموزش حسابداری و ضرورت آن

ابتدا به این سوال پاسخ دهیم که چرا باید حسابداری را آموزش ببینیم؟

حسابداری، به‌عنوان یک نیاز اساسی در هر شهر و جامعه‌ای از جمله تبریز مورد اهمیت قرار دارد. حسابداری در قالب یک رشته حرفه‌ای، در بسیاری از سازمان‌ها و شرکت‌ها برای مدیریت مالی و مدیریت دارایی بسیار مهم است. آموزش حسابداری در تبریز می‌تواند به دانش‌جویان و علاقه‌مندان به این رشته، فرصتی برای ارتقای دانش و مهارت‌های خود در زمینه حسابداری و مدیریت مالی بدهد و آنها را برای ورود به بازار کار آماده کند.

 

مراجع آموزش حسابداری در تبریز

در تبریز برخی از موسسات آموزشی و دانشگاه‌ها، خدمات آموزش مالی ارائه می‌دهند. این دوره‌ها معمولاً در تمام سطوح: از مقدماتی تا پیشرفته و حتی دوره‌های مدیریت مالی تشکیل می‌شوند. برخی از دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزشی نیز دوره‌های کوتاه‌مدت و سمینارهای حسابداری را برگزار می‌کنند. هم‌چنین این موسسات می‌توانند دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی در زمینه حسابداری برگزار نمایند. درآخر منابع یادگیری آنلاین می‌تواند به شما در یادگیری حسابداری یاری رساند.

 

اهمیت یادگیری حسابداری در شهر تبریز

تبریز یک شهر صنعتی و تجاری است؛ و شرکت‌ها و موسسات زیادی در آن‌جا به حسابدار نیاز دارند. بنابراین فرصت‌های شغلی زیادی برای حسابداران در تبریز وجود دارد و آموزش حسابداری در این شهر می‌تواند در پیشرفت حرفه‌ای شما موثر باشد، با مراجعه به دانشگاه‌ها، موسسات آموزشی و منابع آموزشی آنلاین، همانند آموزشگاه حسابداری آپاداس، با دوره‌های آموزشی حسابداری در این شهر آشنا شوید.

آموزش حسابداری در تبریز مانند سایر نقاط دنیا از اهمیت بالایی برخوردار است. حسابداری یکی از مهارت‌های کلیدی در امور مالی و اقتصادی است، که به عنوان یک رویداد مهم و حرفه‌ای در هر منطقه‌ای شناخته می شود. زیرا این رشته نقش مهمی در مدیریت مالی و تصمیم‌گیری استراتژیک دارد.

طبق تحقیق انجام شده توسط محققین در مقاله عوامل موثر بر یادگیری سیستم های اطلاعات حسابداری (Factors influencing the learning of accounting information systems (AIS): Evidence from Iranian students) به موارد زیر اشاره شده است:

 • استفاده از روش های تدریس فعال بیشتر، مانند یادگیری مبتنی بر ایجاد مشکل و شبیه سازی.
 • ارائه فرصت های بیشتر برای دانش آموزان برای اعمال دانش حسابداری خود در دنیای واقعی.
 • ایجاد یک محیط یادگیری حمایتی که در آن دانش آموزان احساس راحتی کنند تا سوال بپرسند و اشتباه کنند.

که تمامی موارد ذکر شده در دوره حسابداری آپاداس پیاده سازی می شود.

 

یادگیری حسابداری دولتی در تبریز

آموزش حسابداری دولتی مخصوص افرادی است که می‌خواهند به استخدام واحدهای دولتی درآیند که آموزش حسابداری مقدماتی این رشته براساس مقررات و استانداردهای خاص تعیین شده توسط دولت می‌باشد.

آموزش حسابداری در تبریز مانند هر شهر دیگری بسیار مهم است. حسابداری یکی از پایه‌ترین مباحث علوم مدیریتی است که در تمامی صنایع و شرکت‌های حسابداری در تبریز مورد نیاز است و همان‌گونه که مطرح شد با توجه به موقعیت صنعتی این شهر، تقاضا برای حرفه حسابداری بالا می‌باشد.

در مجموع، دوره آموزشی حسابداری در تبریز فرصتی مهم برای کسانی است که به دنبال شغلی در زمینه حسابداری، مدیریت مالی و ارتقای مهارت‌های مالی خود هستند. این آموزش ها به توسعه اقتصاد شهر و استان آذربایجان شرقی کمک می کند.

 

چرا دوره آموزش حسابداری در تبریز شرکت کنیم؟

حسابداری ابزار مهمی در مدیریت اقتصادی و مالی کسب‌‌وکارها شناخته می‌شود. به‌‌دلیل اهمیت این عنصر مهم در بنگاه‌های اقتصادی، قرارگیری در این جایگاه علاوه بر منزلت اجتماعی بالا، شما را به درآمد صعودی خواهد رساند. قطعا مسیر فتح شغل حسابداری، از مهارت می‌گذرد، و مهارت تنها ازطریق آموزش و شرکت در دوره حسابداری، کسب می‌گردد.

یادگیری موضوعات حسابداری موجب می‌شود علاوه بر مدیریت امور مالیِ شخصی یا سازمانی و تسلط به مفاهیم حسابداری، استفاده بهینه از منابع مالی را درک کنید. شما با کسب مهارت‌های اساسی حسابداری سریع‌تر به پیشرفت حرفه‌ای دست یافته و همراه با اخذ مدرک بین‌المللی، به شکار شغل و پیشرفت در آن نایل می‌شوید.

دانش حسابداری به شما کمک می‌کند تا بر اساس اطلاعات مالی تصمیمات آگاهانه‌تری بگیرید، و اطلاعات دقیق در مورد وضعیت مالی و عملکرد یک شرکت داشته باشید تا بتوانید مشکلات مالی آینده و تغییرات مالیاتی و قانونی را شناسایی کرده و از آن‌ها اجتناب کنید؛ زیرا اطلاعات مالی دقیق و به‌روز امکان پاسخ‌گویی سریع و حل مشکل را فراهم می‌کند.

 جهت مطالعه تمامی سرفصل های دوره آموزش حسابداری در تبریز آپاداس به انتهای این صفحه و بخش نمایش بیشتر مراجعه فرمایید.

چرا آموزش حسابداری در تبریز را در آپاداس ببینیم؟

آپاداس به عنوان بهترین آموزشگاه حسابداری در تبریز، حسابداری را علم به‌کارگیریِ فنونِ: تشخیص، ثبت، طبقه‌بندی و گزارش اطلاعات می‌‌نامد. امروزه بازار حسابداری نیازمند حسابداران زبده و متعهّد می‌‌باشد، در این‌ میان افراد متبحّر با شرکت در آموزش حسابداری در تبریز خواهند توانست پاسخ‌گوی نیاز بازار باشند.

 اگر شخصی، آگاه به فنون حسابداری بوده، بدون آن‌که دانش‌ آموخته این رشته باشد، قطعاً در این بازارِ پرسود به درآمد بالایی دست می‌یابد. لازم به‌ذکر است اکثر فارغ‌التحصیلان رشته‌ حسابداری با مطالب آموزشی تئوریِ دانشگاهی، آماده ورود به بازار کار نبوده و نیازمند به حضور در آموزش حسابداری در تبریز  می‌باشند.

آموزشگاه حسابداری آپاداس تبریز به صورت تخصصی تنها به آموزش حسابداری پرداخته و دانشجویان را برای کار در شرکت‌ها و شغل حسابداری آماده می‌کند.
 

اهداف آموزشگاه آپاداس در آموزش حسابداری در تبریز

حسابداری یکی از پرمتقاضی‌ترین شغل‌ها در بازارکار می‌باشد، زیرا تمامی کسب‌وکارها حداقل به یک حسابدار نیاز دارند. به ‌دلیل تقاضای متدوامِ نیروی مالی از سوی شرکت‌‌ها، افراد علاقه زیادی برای ورود به این بازار دارند. بنابراین شرکت در دوره آموزش حسابداری در تبریز برای علاقه‌مندان الزامی می‌باشد.

‌ فرصت‌‌های شغلی یک حسابدار گسترده می‌‌باشد اما آموزش حسابداری در تبریز، برای کسب درآمد بیش‌تر، آموزش مداوم و افزایش سطحِ آگاهی ضروری‌ است، زیرا فقط با یادگیری مستمر، و ارتقای اطلاعات و حضور در دوره‌های آموزشی در تبریز، می‌توان وضعیت‌شغلی بهتری نسبت به دیگر حسابداران کسب نمود.

همچنین این دوره برای حسابداری برای کسب و کار های کوچک در تبریز نیز مناسب می باشد. حسابداری یکی از ارکان اصلی هر کسب و کار، چه کوچک و چه بزرگ است. بدون سیستم حسابداری کارآمد، مدیریت و کنترل امور مالی دشوار و حتی در شرایطی غیر ممکن خواهد بود. لذا آموزش حسابداری این توان و دانش را به شما اضافه می کند تا به ردیابی دقیق هزینه ها و درآمد رسیده و افزایش سودآوری را مشاهده فرمایید.

 

نقشه راه آموزش حسابداری در آپاداس تبریز

در ادامه روند شرکت در دوره آموزش حسابداری آپاداس از مشاوره تلفنی تا ورود به بازار کار نشان داده شده است. پس هر چه سریع تر روی دکمه تماس کلیک کنید و از مشاوره رایگان تخصصی حسابداری آپاداس بهره مند شوید.

چشم انداز اولیه آموزشگاه آپاداس

شرکت ساختار دانش‌ پاشا به‌عنوان موسسه حسابداری در تبریز با برگزاری دوره‌‌های اموزش حسابداری و آموزش حسابداری در تبریز، به‌ منظور جذب افراد علاقه‌مند، سعی در تبدیل دانش‌جویان به حسابداران حرفه‌ای را دارد؛ تا بدین‌وسیله نقطه‌شروعی برای ورود افراد به بازار‌کار با آموزش حسابداری حرفه ای باشد.

‌این‌شرکت علاوه بر آموزش اصولی دانشجویان در کلاس حسابداری، با معرفی آنان به شرکت‌های طرف قرارداد جهت اشتغال، و پشتیبانی آن‌‌ها در محل‌کار، بر آن است تا دغدغه کارجوهایی که بدون‌سابقه و تجربه هستند را مرتفع نماید.

‌حسابداری دارای رده‌های مختلف شغلی می‌باشد؛ و دانشی که حسابداران در هر رده به فراگیری آن نیاز دارند، تا بتوانند از عهده مسئولیت آن برآیند، متفاوت می‌باشد، با توجه به این اصل که تجربه باعث گسترش مهارت‌ حسابداری می‌‌شود، حسابداران برای رسیدن به رده‌‌های شغلی بالا باید به‌ صورت مستمر آموزش‌های حرفه‌‌ای را فراگیرند و در دوره‌های آموزش حسابداری در تبریز شرکت نمایند.

مهم‌ترین هدفِ دوره‌های آموزشی آپاداس، گسترش مهارت‌های حرفه‌ای حسابدار می‌باشد، زیرا سطحی‌‌نگری و کلی‌نگری به نفع حسابداران نبوده و آموزش مداوم جهت به‌روز نمودن اطلاعات حسابداران از اهمیّت بیش‌تری برخوردار است.

بنابراین آموزش‌های این مرکز بر مبنای اطلاعات کاربردی حسابداری بوده و با متد تدریس حرفه‌ای و تمرین‌محور، سعی بر آن است تا دانش‌جویان، به درک عمیقی از مفاهیم حسابداری برسند. در این میان استفاده از تجربیاتِ استادهایی که در امور حسابداری فعال بوده و درگیر مسائل و مشکلات روز حسابداری، مالیاتی و بیمه‌ای هستند؛ نیز نقطه عطفی است تا دانش‌جویان ضمن اخذ به‌روزترین اطلاعات، نحوه کاربرد آن را یاد بگیرند.

 

چه کسانی می توانند در دوره آموزش حسابداری تبریز شرکت نماید؟

مخاطبین كلاس حسابداری، شامل تمامی علاقه‌مندان به این رشته و استفاده‌کنندگان از دانش حسابداری است، که به‌شرح زیر می‌باشند:

مهم‌ترین فاکتورهای یادگیری در دوره های حسابداری در تبریز

از مهم ترین شاخصه های یادگیری حسابداری، علاقه، هدف و انگیزه می‌‌باشد، زیرا در طراحی و تدریسِ مطالب، تدابیری انجام شده تا افرادی که اطلاعاتی در زمینه حسابداری ندارند، به‌سادگی قادر به درک مطالب بوده و توانایی ورود به بازارکار را پس حضور در آموزشگاه حسابداری تبریز داشته باشند.

آموزش نرم افزار حسابداری در تبریز

نرم افزارهای حسابداری به ابزاری ضروری برای بسیاری از کسب و کارها در اندازه ها و صنایع مختلف به خصوص در شهر صنعتی همچون تبریز تبدیل شده اند. این نرم افزارها می توانند به طور قابل توجهی فرآیندهای حسابداری را تسهیل و کارآمدتر کنند و در نتیجه در زمان، هزینه و منابع شما صرفه جویی کنند. لذا در آموزشگاه آپاداس به عنوان مرکز آموزش حسابداری در تبریز، به آموزش نحوه استفاده از نرم افزارهای حسابداری به صورت تخصصی پرداخته می شوند تا دانشجویان عزیز با ساز و کار این نرم افزارها آشنا شوند، به صورتی که با هر نرم افزار حسابداری بتوانند به شغل حسابداری بپردازند.

دوره آموزش حسابداری با مدرک معتبر در تبریز

مزایای آموزش نرم افزارهای حسابداری

 • افزایش دقت و کارایی
 • بهبود گزارش دهی و تجزیه و تحلیل
 • تطابقت با قوانین حسابداری
 • تسهیل در دسترسی به اطلاعات
 • تقویت قوه تصمیم گیری و مدیریت حجم زیادی از داده ها و اطلاعات

لذا آموزش نرم افزارهای حسابداری از ارکان مهم آموزش حسابداری به خصوص در شهر تبریز می باشد.

 

آموزش حسابداری مالی در تبریز

حسابداری مالی یکی از شاخه های اصلی حسابداری است که به ثبت، طبقه بندی، خلاصه سازی و گزارش دهی اطلاعات مالی یک سازمان می پردازد. این اطلاعات برای تصمیم گیری های مالی توسط مدیران، سرمایه گذاران و سایر ذینفعان استفاده می شود.

اگر علاقه مند به یادگیری حسابداری مالی در تبریز هستید، دوره آموزش حسابداری آپاداس شامل سرفصل های مربوط به حسابداری مالی نیز می باشد.

بهترین روش آموزشی برای شما به عوامل مختلفی مانند سابقه تحصیلی، تجربه کاری، اهداف شغلی و سبک یادگیری شما بستگی دارد.
فارغ التحصیلان حسابداری مالی می توانند در مشاغل مختلفی مانند حسابدار، حسابرس، تحلیلگر مالی، مدیر مالی و مشاور مالی کار کنند.

همچنین برای موفقیت در یادگیری حسابداری مالی، لازم است که به ریاضیات و مفاهیم اقتصادی علاقه داشته باشید. همچنین باید مهارت های تحلیلی و حل مسئله قوی داشته باشید.

 

آموزش حسابداری مالیاتی در تبریز

حسابداری مالیاتی شاخه ای از حسابداری است که به طور خاص بر قوانین و مقررات مالیاتی تمرکز دارد. حسابداران مالیاتی وظیفه دارند تا اطمینان حاصل کنند که شرکت ها و افراد با تمام تعهدات مالیاتی خود به درستی مطابقت دارند. یکی از 18 سر فصل دوره آموزش حسابداری در تبریز آپاداس آشنایی با حسابداری مالیاتی و قوانین آن می باشد که در این جلسات دانشجویان مهارت های تحلیل و حل مسئله های مالیاتی را فرا می گیرند.

 

برای ورود سریع به بازارکار چگونه حسابداری یاد بگیریم؟

بهترین دوره حسابداری، دوره‌ای‌است که بتوانید مهارت‌های اساسی را درکوتاه‌ترین زمان کسب کنید. امروزه بسیاری از آموزشگاه‌ها، دوره‌های مختلف حسابداری را ارائه می‌دهند. اما بهترین دوره برای ورود به بازارکار، دوره‌ای است که مباحث مورد نیاز محیط‌کار را در کوتاه‌ترین زمان همراه با کارآموزی آموزش دهد.

امروزه وجود وب‌سایت‌های آموزشی معتبر، آموزش‌های ویدیویی، گوش دادن به پادکست‌ها و منابع یادگیری آنلاین می‌توانند در درک مفاهیم حسابداری به شما کمک کنند. اما قطعا با آموزش زیر نظر اساتید مجرب، مهارت‌های فردی و تخصصی لازم را جهت استخدام حسابدار در تبریز می‌توانید به دست آورید. البته شرکت در سخنرانی‌ها و کارگاه‌های حسابداری حضوری یا آنلاین به شما این امکان را می‌دهد تا با استفاده از آموزش‌های مدرسان متخصص، سوالات خود را مطرح کرده و از تجربیات دیگران بهره‌مند شوید.

مهم‌ترین مرحله کاربردی درآموزش حسابداری، تسلط به اکسل و یادگیری کار با انواع نرم‌افزارهای حسابداری می‌باشد. با توجه به این‌که بسیاری از کارفرمایان علاقه‌مند به تجربه استفاده از نرم‌افزار حسابداری هستند، اما باید دقت فرمایید که تنها درصورت تسلط بر کدینگ می‌توانید از تمام نرم‌افزارهای حسابداری استفاده کنی. پس آموزش توسط اساتید مجرب و تمرین در اکسل و نرم‌افزار همراه با کارآموزی اسناد واقعی، رمز ورود به بازار کار می‌باشد.

 

دوره حسابداری در تبریز چند ماه زمان می‌برد؟

دوره حسابداری ویژه بازارکار آپاداس، فشرده‌ترین دوره حضوری حسابداری در تبریز می‌باشد که در عرض سه ماه مهارت‌های لازم جهت استخدام را آموزش می‌دهد.

 

کارآموزی دوره حسابداری آپاداس به چه شکل است؟

باتوجه به این مهم که امروزه کارفرمایان به دلیل حفظ اسرار شرکت، حجم کاری بالای کارکنان نسبت به تایم کاری و … تمایلی به اخذ و تربیت کارآموزی به‌خصوص در حوزه حسابداری ندارند. ازطرفی برخی دانشجویان نیز به‌دلایلی مانند: مسیر نامناسب، عدم شناخت کافی شرکت موردنظر، انجام بیگاری توسط شرکت و … ، امکان مراجعه و یادگیری حسابداری را ندارند.

یادگیری کامل حسابداری بدون کارآموزی حسابداری در تبریز ممکن نمی‌باشد؛ بنابراین آپاداس با اخذ کسب از کارفرمایان محترم جهت استفاده از اسناد حسابداری سال‌های قبل، و تهیه تجهیزات مناسب، شرایط ایده‌آلی جهت انجام کارآموزی دانش‌جویان بدون هدر دادن زمان ازطریق انجام کارهای نامتعارف و بیهوده را فراهم نموده است.

دانشجویان با شرکت در دوره‌های حسابداری، یادگیری و تدریس دانشجویان، تجربه حضور در محیط‌کار واقعی را کسب کرده و به‌عنوان حسابدار آماده انجام شرح وظایف محوله می‌شوند. استاد پشتیبان، که در این‌حالت نقش سرپرست حسابداری را ایفا می‌کند، اسناد دانشجویان را پس از بررسی، درصورت وجود ایراد جهت رفع اشکال مرجوع می‌دهد  و بدین‌ترتیب چرخه یادگیری حسابداری در محیط‌واقعی تکمیل می‌گردد.

 

در دوره حسابداری آپاداس چه نرم افزارهایی آموزش داده میشود؟

“با یادگیری نرم‌افزار می‌توان حسابدار شد.” باور غلطی که متاسفانه دربین کارفرمایان، دانشجویان و حتی برخی اساتید رایج می‌باشد.

هدف دوره‌ حسابداری آپاداس، آموزش اصولی مهارت‌های حسابداری، یادگیری اکسل و کار با انواع نرم‌افزارهای حسابداری می‌باشد. در دوره‌های حسابداری به دانشجویان توانایی استفاده از هر نرم‌‌افزار حسابداری داده می‌شود. زیرا آپاداس معتقد است که حسابداری مانند رانندگی می‌باشد، شاید در ابتدا فردی برای آموزش رانندگی به یک ماشین نیاز داشته باشد، اما پس از کسب مهارت رانندگی قادر به راندن هر مدل ماشینی خواهد بود، حسابداری نیز مصداق این مثال می‌باشد که کافی‌است فرد حسابداری فقط با یک نرم‌افزار مرتبط کار کند، پس از آن توانایی استفاده از همه نرم‌افزارهای حسابداری را خواهد داشت.

 

دسترسی به فایلهای دوره آنلاین حتی بعد از شرکت در دوره حضوری

دانشجویان دوره حضوری آپاداس، نه تنها به فیلم‌های دوره آنلاین دسترسی خواهند داشت، بلکه می‌توانند پس از اتمام دوره، در دوره آنلاین یا حضوری مربوطه بدون پرداخت مبلغی شرکت نموده و چرخه یادگیری را تکمیل نمایند.

 

سرفصل های دوره آموزش حسابداری آپاداس

در این بخش تمامی 18 سرفصل دوره آموزش حسابداری آپاداس آورده شده است که شما عزیزان می توانید با کلیک به روی مقالات لینک شده، توضیحات و آموزش های مرتبط با هرکدام را که به صورت آموزش رایگان در آپاداس منتشر شده است را، مطالعه کنید.

1. اصول و مفروضات حسابداری

اولین درس تعریف حسابداری و توضیح کامل اصول و مفروضات می‌باشد که مطالب آن عبارتند ‌از:

 
 

2. مفاهیم اولیه حسابداری 

پس از تعریف حسابداری، کاربرد آن در انواع موسسات بررسی می‌شود:
 

3. کدینگ در حسابداری

در دوره جاری کدینگ حسابداری با تشریح عناصر معادله اساسی، اثر رویداد‌های مالی بر آن توضیح داده می‌شود:
 • فهرست کدینگ حساب‌ها به تفکیک گروه، کل، معین
 • سرفصل حساب‌ های کل
 • سرفصل‌ های حساب‌ های معین
 • حساب‌ های تفصیلی
 • تعریف حساب‌ های دائم و موقت
 

4. آشنایی با نرم‌افزارهای مالی

این روز ها با نرم‌افزار حسابداری می‌توان تمامی امور جاری و تخصصی حسابداری را به شکلی ساده‌ تر انجام داد، استفاده از نرم‌افزار حسابداری به یک پدیده رایج در کسب و کار ها تبدیل شده است به نحوی که تمامی کسب و کارها برای اداره امورات مالی ملزم به استفاده از آن می‌باشند. شرکت ساختاردانش‌پاشا با آموزش نرم‌افزار حسابداری نگاه ‌نو، دانشجویان را با محیط نرم افزار و ثبت دستی اسناد آشنا می‌نماید:
 • تعاریف منو
 • تعاریف کدینگ در نرم افزار
 • نحوه صدور، ویرایش، حذف و اضافه سند
 • ارائه گزارش‌ های تحلیلی و دفاتر
 

5. کاربرد اکسل در حسابداری

اهمیت آموزش حسابداری با اکسل که کاربردی‌ ترین نرم‌افزار در حسابداری می‌ باشد به صورتی می باشد که یادگیری و استفاده از آن امتیاز ویژه‌ای برای حسابدار به شمار می‌رود. ابتدا مرور مفاهیم اولیه اکسل می‌ پردازیم که شامل موارد زیر می‌باشد:
 •  ایجاد اکسل
 • تعریف اکسل
 • آشنایی با محیط اکسل
 • جزوه آموزش اکسل
 • شکل‌بندی اعداد
 • فرمول‌ های چهار عمل اصلی به ترتیب اولویت
 • آموزش فرمول sum if – sum
 • آموزش فرمول average if – average
 • آموزش فرمول count if – count
 • تهیه جدول 
 • آموزش فیلترینگ سطر و سطون‌ها
 • آموزش فرمول Vlook up
 • آموزش ایجاد pivottable برای تهیه انواع مختلف گزارشات
 

6. خزانه‌ داری و دریافت‌ و پرداخت در حسابداری

یکی از مهم‌ ترین دارایی‌ های هر موسسه وجه نقد می‌ باشد، بنابراین ثبت عملیات مالی دریافت و پرداخت از اهمیت ویژه ای برخوردار می‌ باشد. مواردی که آموزش داده خواهد شد عبارتند از:
 

7. انبار و حسابداری انبار

این شرکت با توجه به اهمیت ویژه ثبت و نگهداری موجودی مواد و کالا در انبار و معرفی اسناد و فرم‌ های انبار، ثبت‌ های حسابداری مربوطه را به شرح زیر می‌کند:

 

8. حقوق و دستمزد 

مهم‌ترین عاملی که سبب می‌ گردد تا افراد به کسب و کار سوق پیدا کنند، درآمدیست که دریافت می‌ کنند. بنابراین نحوه محاسبه میزان حقوق و دستمزد پرسنل طی قوانین امری مهم می‌ باشد. توضیحات مربوط به این قوانین آموزش داده می‌ شود:
 

9. حسابداری پیمانکاری 

مهم‌ترین موارد در حسابداری پیمانکاری، تعریف پروژه و ارائه گزارشات دقیق هزینه و درآمد می‌ باشد، که طی سرفصل های زیر تدریس می‌ شود:
 • انواع پیمان‌ ها
 • کدینگ شرکت‌ های پیمانکاری
 • نحوه شناسایی درآمد و مخارج پیمان توسط پیمانکاران
 • نحوه ثبت درآمد و مخارج پیمان توسط کارفرما و پیمانکار
 • کسورات صورت وضعیت‌ های پیمانکار
 • بیمه پروژه پیمانکاری
 • نحوه تضامین فعالیت پیمانکاری
 • آشنایی با قوانین مالیاتی حسابداری پیمانکاری
 
 
 

10. حسابداری دارایی‌ های ثابت 

اموال بخش قابل توجهی از دارایی‌ های هر مجموعه را تشکیل می‌دهد. در این دوره با تعریف دارایی‌ های ثابت و نحوه ثبت آن ها سعی در آموزش کامل به دانشجویان خواهیم داشت:
 
 

11. آشنایی با بهای تمام شده 

یکی از اصول حسابداری که برای هر شرکتی مورد نیاز است بهای تمام شده می‌ باشد. در این درس با بهای تمام شده، کالا و خدمات آشنا می‌ شویم:
 • تعریف حسابداری صنعتی
 • کاربرد حسابداری بهای تمام شده
 • هزینه‌ یابی
 • تعریف کالای در جریان ساخت، ساخته شده
 • تعریف، توضیح اجزا و عوامل بهای تمام شده
 • طبقه‌ بندی هزینه‌ ها
 

12. بایگانی اسناد در حسابداری 

نگهداری و بایگانی مدارک حسابداری از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد به گونه ای که نحوه‌ی صحیح بایگانی نشانگر حرفه ای بودن حسابداری می‌باشد. بایگانی اسناد باید به گونه ای باشد که اطلاعات در کوتاه‌ترین زمان ممکن ذخیره شده و در صورت نیاز در کم‌ترین زمان قابل دسترسی باشد:
 • نحوه بایگانی اسناد مالی
 • نحوه بایگانی صورت حساب‌ های بانکی
 • نحوه بایگانی مدارک مالیاتی 
 • نحوه بایگانی حقوق و دستمزد
 • نحوه بایگانی فاکتورها
 • نحوه بایگانی اسناد و اوراق بهادار
 • نحوه بایگانی مدارک پرسنل
 

13. بستن سال مالی 

در این سرفصل حسابداران اقدام به بستن سال مالی می‌نمایند که مراحل آن در جلسات زیر آموزش داده می‌شود:
 

14. آشنایی با تهیه صورت‌ های مالی 

صورت‌های مالی یکی از گزارشات حسابداری می‌ باشد که حداقل یک بار در سال تهیه می‌ شود و بوسیله آن می توان وضعیت شرکت را در سال مالی سپری شده بررسی نمود، در ادامه مباحث مربوط به صورت های مالی که در دوره آموزش حسابداری آپاداس تدریس میگردد را آورده ایم:
 

15و16. آشنایی با قوانین مالیاتی و قانون تجارت در حسابداری

در این درس با مسائل مربوط به قوانین مالیاتی اعم از میزان نحوه پرداخت و جرائم آن توضیح داده می‌شود:
 • تعریف مالیات
 • انواع مالیات‌ های مستقیم و غیرمستقیم
 • چرا مالیات دریافت می‌شود
 • آشنایی با مالیات برارزش افزوده
 • آشنایی با مالیات عملکرد
 • نحوه تهیه و ارسال معاملات فصلی
 • نحوه تحریر دفاتر قانونی (کل و روزنامه)
 • قانون تجارت                
 • آشنایی با انواع سهام
 • آشنایی با انواع مجامع
 • آشنایی با انواع شرکت‌ها
 • آشنایی با قوانین اسناد بانکی
 • آشنایی با نحوه تحریر دفاتر قانونی
 • قوانین مربوط به دفاتر قانونی
 • انواع عقود اسلامی
 

17. آشنایی با استانداردهای حسابداری

ایجاد رویه مشخص و منظم در ارائه گزارشات مالی بر طبق استانداردهای حسابداری، از سری وظایف حسابداران است که در این جلسه با آن آشنا می‌ شویم:
 
 

18. رفتار سازمانی

امروزه یکی از مهمترین مباحث که باعث پیشرفت سازمان می‌گردد، رفتار سازمانی پرسنل می‌باشد که دانشجویان برای ورود به بازار کار و ارائه عملکرد بهتر حرفه خود نیاز به آموزش آن دارند:
 • آیین‌ نامه پوشش در محل کار
 • آیین‌ نامه رفتار حرفه‌ای در محل کار
 • آشنایی با قدرت مذاکره
 • شرح وظایف حسابدار

فایل PDF سرفصل‌های آموزشی دوره حسابداری در تبریز آپاداس

مدرک و گواهینامه‌های شرکت کنندگان در دوره آموزش حسابداری در تبریز

چرا قیمت دوره حسابداری آپاداس بالاتر است؟

براساس مصوبه استانداردهای مهارتی فنی و حرفه‌ای، برای کسب مهارت‌های لازم حسابداری جهت ورود به بازارکار، باید حداقل در دوره‌های کمک‌حسابدار، حسابدار، حقوق و دستمزد، اکسل، کاربرنرم‌افزار مالی و حسابدار مالیاتی، بهای تمام شده و پیمانکاری شرکت نمود. با بررسی مدت زمان و مبالغ دوره‌های عنوان شده، فردی باید بیش از یک‌سال زمان را در دوره‌های مختلف سپری نموده و تک تک مبلغ دوره‌های فوق را که حدود 30 میلیون تومان تخمین شده است را بپردازد تا بتواند به‌عنوان حسابدار استخدام شود.

موسسه حسابداری آپاداس با بررسی وضعیت اقتصادی عموم جامعه، سرفصل‌های بازارکار و بهترین متد تدریس، تمام دوره‌های فوق را به‌همراه سرفصل‌های موردنیاز مانند: قانون تجارت، استانداردهای حسابداری و … طی یک دوره جامع و فشرده با قیمتی بسیار کم‌تر نسبت به خدمات ارائه شده برگزار می‌نماید.

لازم به‌ذکر است که معرفی به فنی‌وحرفه‌ای جهت آزمون، ارائه جزوات، ارائه نمونه‌سوالات، پشتیبانی مادام‌العمر و حضور مجدد در دوره کاملا رایگان و برعهده آموزشگاه آپاداس می‌باشد.

حال با بررسی سرفصل‌ها، دوره‌ها، امکانات و خدمات ارائه شده، آیا قیمت دوره بالا می‌باشد؟؟ لطفا نظراتتان را کامنت فرمایید.

 

ضمانت دوره آپاداس چیست؟

تعهد به آموزش، ضمانت دوره‌های حسابداری آپاداس می‌باشد. به‌عبارتی ساده‌تر تمام تلاش، سخت‌گیری‌ها و پیگیری‌های آپاداس در مسیر راهنمایی و ورود شما به عنوان استخدام در بازارکار می‌باشد.

آپاداس ضمانت اجرایی تعهدات خود را با پشتیبانی مادام‌العمر و شرکت مجدد در دوره‌ها، تضمین می‌نماید.

 

دوره حضوری حسابداری بعدی در تبریز چه زمانی برگزار میشود؟

به‌دلیل نیاز مبرم بازارکار به حسابداران مجرب، دوره‌های حسابداری ویژه بازارکار آپاداس، در هر ماه برگزار می‌شوند. بنابراین شما پس از ثبت‌نام تنها به فاصله حداکثر سی روز می‌توانید در دوره شرکت نمایید.

 

برای ثبت نام در دوره آموزش حسابداری در تبریز چه شرایطی لازم است؟

خبر خوب این است که پیش‌نیازی برای شرکت در دوره حسابداری ویژه بازارکار لازم نیست. علاقه‌مندان از هر رشته‌ای و با تسلط به 4 عمل اصلی ریاضی و اطللاعات عمومی کامپیوتر، می‌توانند در دوره جاری شرکت کرده و برای اسخدام به‌عنوان حسابدار د ر بنگاه‌های اقتصادی آموزش ببینند.

 

نتیجه‌ گیری

آموزشگاه آپاداس با ارائه دوره‌های متنوع و با کیفیت در زمینه حسابداری، بهترین انتخاب برای کسانی است که می‌خواهند در این حوزه تخصص کسب کنند و وارد بازار کار حرفه‌ای و شغل پردرآمد حسابداری شوند. فرصت را از دست ندهید و همین امروز در دوره‌های ما ثبت‌نام کنید.

پرسش‌های متداول (FAQs) در مورد آموزش حسابداری در تبریز

1. دوره آموزش حسابداری در تبریز آپاداس برای چه کسانی مناسب است؟

 • شاغلانی که به دنبال ارتقای مهارت‌های خود در زمینه حسابداری هستند.
 • دانشجویانی که در رشته‌های مرتبط با حسابداری تحصیل می‌کنند.
 • افرادی که سابقه تحصیلی غیرمرتبط با حسابداری دارند.
 
 

2. ظرفیت کلاس‌های آموزش حسابداری آپاداس چقدر است؟

 • کلاس خصوصی: 1الی 4 نفر
 • کلاس نیمه خصوصی: 8 تا 16 نفر
 • کلاس آنلاین: بالای 8 نفر
 
 

3. پشتیبانی دوره آموزش حسابداری آپاداس به چه صورت انجام می‌شود؟

 • پشتیبانی آنلاین از طریق نرم افزارهای اتصال ریموت و یا شبکه‌های اجتماعی
 • منتورینگ و مشاوره برای حل مشکلات و چالش‌های شما
 • پاسخگویی به سوالات شما در مورد مباحث آموزشی و بازار کار
 
 

4. دوره آموزش حسابداری آپاداس شامل کارآموزی نیز می‌شود؟

بله، در این دوره فرصتی برای کارآموزی در محیط واقعی کار به شما داده می‌شود. در این دوره، با اسناد حسابداری واقعی کار خواهید کرد و از صفر تا صد حسابداری را به صورت عملی آموزش خواهید دید.

 

5. آیا بعد از گذراندن دوره آموزش حسابداری آپاداس، شغلی به من معرفی می‌شود؟

در پایان هر دوره، بهترین دانشجویانی که نمره عالی کسب کرده‌اند، به کار معرفی می‌شوند. همچنین تیم پشتیبانی آپاداس با ارائه منتورینگ و مشاوره به شما در پیدا کردن شغل مناسب کمک خواهد کرد.

 

6. ضمانت آموزشی دوره آموزش حسابداری آپاداس چیست؟

در صورت عدم درک مطلب و تمایل شما برای شرکت مجدد در دوره، می‌توانید بدون پرداخت هزینه اضافی در کلاس‌ها شرکت کنید.

7. برای ثبت نام در دوره آموزش حسابداری آپاداس و کسب اطلاعات بیشتر باید چکار کنم؟

می‌توانید با شماره‌های 09907373093 و 04133870693 تماس بگیرید، یا از طریق شبکه های اجتماعی در تلگرام، واتساپ و پیج اینستاگرام، با کارشناسان ما در ارتباط باشید.
همچنین امکان مراجعه حضوری برای شما عزیزان در ساعات اداری امکان‌پذیر می‌باشد.

8. هزینه دوره آموزش حسابداری آپاداس چقدر است؟

برای اطلاع از هزینه دقیق دوره و تخفیفات و نحوه پرداخت آن، لطفا با آپاداس تماس بگیرید.

9. دوره آموزش حسابداری آپاداس به چه صورت برگزار می‌شود؟

این دوره به صورت خصوصی، نیمه خصوصی و آنلاین برگزار می‌شود. شما می‌توانید با توجه به شرایط خود، نوع کلاس مورد نظر را انتخاب کنید.

10. مدت زمان دوره آموزش حسابداری آپاداس چقدر است؟

مدت زمان این دوره بسته به نوع کلاس (خصوصی، نیمه خصوصی یا آنلاین) و سطح دانش شما حدودا سه ماه می باشد.

آموزش برای همه

حتی رشته‌های غیرمرتبط حسابداری

ظرفیت کلاس‌های حضوری 8 الی 16 نفر

امکان برگزاری کلاس‌ها به‌صورت نیمه‌خصوصی، خصوصی و آنلاین

انجام کارآموزی حتی در دوره آنلاین

جهت آشنایی با محیط و روند کاری

پشتیبانی طی دوره

از طریق شبکه‌های اجتماعی

اعطای گواهینامه پس از اتمام دوره

از سازمان فنی‌وحرفه‌ای

پشتیبانی پس از اتمام دوره

پاسخگویی به سوالات توسط تیم آموزشی

پشتیبانی فنی پس از معرفی به کار

توسط تیم استقرار و پشتیبانی شرکت

شرکت در کلاس‌های دوره بعد، بدون پرداخت هزینه مجدّد

در صورت عدم درک مطلب

افزایش اعتماد به نفس دانشجویان با مهارت آموزی

ورود به بازار کار پس از اتمام دوره

دوره‌ آموزش حسابداری ویژه بازار کار آپاداس (حضوری)

2000+ ساعت آموزش کاربردی

25 دوره آموزشی برگزار شده

400+ نفر ثبت نام در دوره

موسسه حسابداری آپاداس، بهترین مرکز آموزش حسابداری در تبریز می‌باشد که به‌صورت تخصصی در این رشته فعالیت می‌نماید. دانشجوها با استفاده از تجربه حسابداری مجموعه آپاداس، می‌توانند در مسیر رشد و پیشرفت قرار بگیرند.

به دلیل سابقه بلندمدت این موسسه در حسابداری و تمرکز جدی بر روی آموزش حسابداری، تیم مجرب آموزش حسابداری آپاداس با بررسی میدانیِ نیازِ بازارکار و حسابداران، اقدام به برنامه‌ریزی‌های لازم برای برگزاری تخصصی دوره‌های حسابداری و آموزش مجازی استانداردهای حسابداری به‌صورت آموزش آنلاین حسابداری و حضوری نموده است.

هم‌چنین حسابداری آپاداس، دوره‌های مربوطه را به‌صورت آموزش خصوصی حسابداری در تبریز برگزار می‌نماید، تا پاسخ‌گوی نیاز افرادی که خواستار دوره‌های خصوصیِ هستند، باشد.

لیست دوره‌های آموزش حسابداری آپاداس به‌صورت زیر می‌باشد، با کلیک بر روی دوره موردنظر اطلاعات تکمیلی و قیمت دوره های آموزش حسابداری در تبریز را مطالعه فرمایید:

دوره های آموزش حسابداری فنی حرفه ای تبریز

سازمان‌ آموزش‌ فنی‌و‌حرفه‌ای کشور یکی از نهادهای‌دولتی زیر نظر وزارت تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی است. دراصل این آموزشگاه با ادغام سه‌واحد آموزشی « اداره‌کل تعلیمات‌حرفه‌ای وزارت‌کار و اموراجتماعی»، «صندوق‌ کارآموزی» و «کانون‌ کارآموزی» درسال 1359 تأسیس شد. نام این سازمان، آموزش‌فنی و نیروی‌کار بود که در سال 1360 تغییر یافت. چشم‌انداز سازمان فنی‌وحرفه‌ای آذربایجان‌شرقی، یادگیری‌ مهارت به کارآموزان ازطریق برگزاری دوره‌های‌فنی می‌باشد.

اهداف آموزشگاه‌ فنی‌وحرفه‌ای تبریز، آموزش، پژوهش، تولید استانداردهای‌ آموزشی و سنجش نیروی‌انسانی است. این‌سازمان دوره‌های زیادی از جمله: آموزش‌ خیاطی، آموزش‌ نقاشی و … دارد و شما می‌توانید باتوجه به علاقه‌ونیاز خود در هر دوره شرکت کنید.

آموزشگاه ساختاردانش‌پاشا با برند آپاداس، با کسب مجوز رسمی از سازمان‌ فنی‌وحرفه‌ای اقدام به آموزش حسابداری براساس سرفصل‌های این‌ سازمان نموده است.

آموزش دوره حسابداری فنی‌وحرفه‌ای در حسابداری آپاداس کاملاً منطبق با قوانین سازمان فنی‌وحرفه‌ای بوده و تمامی مقررات فنی‌وحرفه‌ای اعم از: آموزش استانداردهای حسابداری، ویژگی‌های‌ کارآموز، طول‌دوره آموزش، صلاحیت‌مربیان و… در دوره‌های آپاداس و كلاس هاي حسابداري رعایت‌ می‌گردد.

در این‌دوره‌ها، دانش‌جویان پس از آموزش جامع حسابداری به سازمان فنی‌وحرفه‌ای جهت شرکت در امتحان کتبی و عملی معرفی می‌شوند. دانش‌آموخته‌گان با کسب نمره 75 از 100 می‌توانند ضمن قبولی در دوره، گواهی‌نامه معتبر و بین‌المللی دوره مربوطه را دریافت نمایند.

آپاداس براساس لیست زیر، دوره‌های حسابداری را زیر نظر سازمان فنی‌وحرفه‌ای برگزار می‌نماید، با کلیک بر روی دوره مربوطه می‌توانید اطلاعات تکمیلی هر دوره را مطالعه فرمایید:

مشاوره رایگان

نیاز به مشاوره، قبل از هر اقدامی ضروری است. وجود مشاوره آموزش حسابداری برای ورود به این حرفه نیز، بسیار حائز اهمیت است. حسابداری به دلیل پیچیدگی‌های مختلف، قوانین مالیاتی، استانداردهای حسابداری، متد تدریس مجزا، سرفصل‌های متفاوت و تغییرات مداوم نیازمند درک عمیق و به‌روز جزئیات است. یک مشاور آموزش حسابداری می‌تواند به دانشجویان کمک کند تا این پیچیدگی‌ها را درک کنند و به درستی با آن‌ها برخورد کنند. مشاوره آموزش حسابداری در آپاداس به روش‌های مختلفی ارائه می‌شود که منتهی به گرفتن بهترین تصمیم باتوجه به نیازها و شرایط خاص شما می‌گردد؛ و آموزشگاه حسابداری آپاداس با تبیین مشاوره رایگان قبل از ثبت‌نام، درصدد است تا دانشجویان، بهترین انتخاب را براساس خواسته، جهت رسیدن سریع به هدف موردنظر بگیرند.
ما خوشحال می‌شویم در زمینه آموزش حسابداری به شما مشاوره دهیم. کافی است اطلاع دهید که در مورد چه سؤالات یا مشکلات خاصی به کمک نیاز دارید تا بتوانیم کمک کنیم. آیا سوال یا موضوع خاصی در زمینه حسابداری دارید که بخواهید در مورد آن صحبت کنیم؟

قیمت آموزش حسابداری در تبریز

قیمت دوره آموزش حسابداری در تبریز آموزشگاه آپاداس در حال حاضر معادل با 20.000.000 تومان می‌باشد. این قیمت گذاری براساس جامعیت سرفصل‌هایی که در این دوره به صورت کامل تدریس می‌شود و ضمن هزینه‌های جانبی از جمله هزینه های معرفی به آزمون فنی و حرفه ای، کتب و جزوات مربوط به دوره و نمونه سوالات در طول دوره آموزشی، می‌باشد. همچنین کارآموزی و پشتیبانی مادام العمر و ضمانت شرکت مجدد در دوره از دیگر خصوصیات آموزش حسابداری در آموزشگاه آپاداس تبریز می باشد.

آموزش حسابداری در تبریز از مقدماتی تا پیشرفته

دوره آموزش حسابداری در مرکز حسابداری آپاداس که ارائه دهنده بهترین دوره آموزشی در تبریز می باشد و به همراه مدرک معتبر و  بین المللی به صورت تضمینی برای بازار کار با قیمت مناسب (با توجه به کاملترین سرفصل آموزشی) می باشد.

آموزش حسابداری در تبریز چقدر طول می کشد؟

آپاداس، بهترین آموزشگاه حسابداری در تبریز برای مبتدیان، فارغ التحصیلان و شاغلین می باشد که آموزش حسابداری از مقدماتی تا پیشرفته را در عرض 75 ساعت آموزش و در 3 ماه به دانشجویان عزیز فرا می‌دهد. همچنین این دوره آموزشی دارای 18 سرفصل می باشد که شامل کاملترین سرفصل های آموزش حسابداری می باشد.

نمایش بیشتر
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}
آموزش حسابداری در تبریز

با آموزش حسابداری در تبریز در آموزشگاه آپاداس همراه با کارآموزی و حتی بدون داشتن پیش‌زمینه‌، فقط در عرض سه ماه و با پایین‌ترین قیمت، وارد این حرفه پردرآمد شوید. آموزشگاه حسابداری آپاداس با برگزاری تخصصی ترین دوره آموزش حسابداری در تبریز به صورت فشرده، جهت ورود به بازارکار و استخدام، کامل ترین سرفصل آموزشی و با پشتیبانی مادام‌العمر، همراه شما در مسیر پیشرفت در زمینه شغل حسابداری می‌باشد.

ارائه دهنده دوره: Organization

نام ارائه دهنده دوره: آموزشگاه حسابداری آپاداس

Course Mode: onsite

Course Workload: P3MT75H

Course Type: دوره آموزش حسابداری

Course Currency: IRR

Course Price: 200000000

امتیازدهی ویرایشگر:
5

28 پاسخ

 1. شماره یک خاورمیانه 🤌
  سلطان آموزش حسابداری نامنظم 📿
  عالی سطح یک 🤙

 2. واقعا كلاس هاتون حرف نداره
  نحوه تدريس و فن بيانتون عاليه و كلي خوشحالم بابت اينكه با مجموعه شما اشنا شدم😍

  1. سلام وقت بخیر. بله پس از اتمام دوره آموزشی، کارآموزی و با قبولی در مصاحبه استخدام.

 3. واقعاا بهترینن من تو دوره انلاینشون شرکت کردم بیشتر به یاد گیری و همچنین خیلی به جزئیات اهمیت میدن و مفهوم رو جوری توضیح میدن که واقعا میفهمیم و کسی که بخواد واقعا تو بازار کار موفق باشع و بدونه همچیو شرکت کنه

 4. بیان شیوا و توضیحات بسیار ساده که صبر و حوصله فراوان انجام می شود و جای قدردانی فراوان دارد. شاد و پیروز باشید

 5. من دانشجوی دوره ورود به بازار کار هستم و کامل ترین کلاسی هست که هم در تبریز و هم به صورت آنلاین می تونید شرکت کنید.
  به لطف آموزش استاد قربانی و استاد هاشم زاده می تونید هر برنامه و آموزش حسابداری که برای بازار کار نیاز هست رو به صورت کامل یاد بگیرید.

 6. عالییی هستین بهترین تدریس رو دارید.واقعا همه چی مفید وخوب هستش.من رشتم حسابداری ترم ۷ام.پیچ شماروتازه فالوکردم و عاشق شماشدم خیلی خوبه.همیشه موفق باشین😍❤

 7. تدریس و شیوه بیان استاد عالی و بینظیره. حسابداری رو آسون و قابل فهم تدریس میکنن حتی برای کسانی که هیچ پیش زمینه ای و یا رشته ای مرتبط با حسابداری رو ندارن. سپاس از تیم آپاداس و استاد قربانی👌🏻😍🌟