درباره ما

آپاداس

معرفی شرکت حسابداری ساختاردانش‌پاشا

شرکت ساختار‌دانش‌پاشا با نام تجاری آپاداس، ثبت شده به شماره 49570 فعالیت حرفه‌ای خود را به طور رسمی در تاریخ 1398/08/18 آغاز نموده است. این شرکت با تشکیل تیمی از متخصصین خلاق، باتجربه و دانش محور در صدد ارائه خدمات در زمینه‌های حسابداری، حسابرسی، مشاور امور مالیاتی، بیمه‌ای، دبیرخانه، بازاریابی، برنامه‌ریزی، مشاوره مدیریتی و سرمایه‌گذاری، انفورماتیک و استقرار نرم‌افزارهای مکانیزه سازمانی، به بنگاه‌های اقتصادی با رویکردی نوین می‌باشد.این مجموعه با اتکا به تجربه اجرائی خود، در صدد کمک به بنگاه‌های اقتصادی جهت پیشبرد بهتر فعالیت‌های عملیاتی می‌باشد تا کارفرمایان بتوانند شاهد پیشرفت چشمگیر در زمینه کسب‌و‌کار خود باشند.

لوگو آپاداس

اهداف و ماموریت ساختار‌دانش‌پاشا

مهم‌ترین هدف شرکت ساختار‌دانش‌پاشا رفع دغدغه از دو گروه می‌باشد:
  • رفع دغدغه از کارفرمایان:

مهم‌ترین و بزرگ‌ترین چالش بنگاه‌های اقتصادی، سیستم‌سازی امور مالی آن مجموعه می‌باشد. زیرا کارفرمایان بوسیله گزارشات ارائه شده توسط واحد مالی اقدام به اخذ تصمیم‌گیری‌های مهم در کسب و کار می‌نمایند و برای پیشرفت بنگاه اقتصادی مبادرت به ارائه طرح و برنامه ریزی می‌نمایند.

بر این اساس شرکت ساختار‌دانش‌پاشا بر آن است تا با ارائه خدمات مالی و حسابداری توسط تیم متخصص و براساس روش‌های نوین، با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین هزینه، دغدغه بزرگ کارفرمایان را مرتفع سازد.

  • رفع دغدغه از کارجویان:

با توجه به نیاز روز افزون بنگاه‌های اقتصادی به حسابداران با تجربه و کمبود نیروی کار متعهد و متخصص در این حوزه علی رغم افزایش روز به روز فارغ التحصیلان این رشته، اکثر کارجویان علاقمند به حسابداری موفق به اخذ کار مرتبط نمی‌شوند. 

دلیل این امر را در کاربردی نبودن دانش حسابداری این افراد و عدم وجود سابقه کاری آنان می‌توان جست‌وجو کرد.

شرکت ساختار‌دانش‌پاشا با برگزاری کارگاه‌های آموزشی کاربردی حسابداری، اقدام به آموزش مطالب حسابداری به صورت آنلاین و دوره حسابداری در تبریز به صورت کاربردی می‌نماید و با پشتیبانی آنان پس از اتمام دوره‌ها، کارجویان از اعتمادبه‌نفس لازم برای ورود به بازار کار برخوردار می‌گردند.

رسالت و چشم‌انداز ساختار‌دانش‌پاشا

رسالت کلی شرکت ساختار‌دانش‌پاشا، کمک به افراد جامعه اعم از کارفرما و کارجو جهت رسیدن به چشم‌اندازهای زیر می‌باشد تا بتوانند با انتقال حس خوب، آنان را در رسیدن به اهداف خود یاری رساند:

کسب درآمد از طریق:

  1. رفع دغدغه مالی و سازمانی از کارفرمایان با استقرار کارشناسی مالی، پشتیبانی آن‌ها با مناسب‌ترین هزینه و بهترین کیفیت
  2. رفع دغدغه از کارجویان علاقمند به حسابداری و بدون سابقه کاری با آموزش، معرفی به کار و پشتیبانی در حین استخدام 

رونق بخشیدن به بنگاه های اقتصادی و بازار کار از طریق:

  1. کمک به کارفرمایان جهت رشد و توسعه بنگاه‌های اقتصادی
  2. کمک به کارجویان جهت ارتقا شغلی و پیشرفت، استخدام کارشناسان مالی جدید
  3. شبیه سازی فعالیت‌های دورن سازمان از طریق تیم سازی نفرات، کمک به رشد فردی و ارتقای مهارت‌های شغلی افراد

بزرگترین میراث و یادگیری شرکت ساختار‌دانش‌پاشا ماندگاری و اثر پذیری عینی آموزش‌ها و خدمات ارائه شده به بنگاه‌های اقتصادی جهت پیشرفت افراد سازمان‌ها می‌باشد.

در آخر کمک به هم نوع در ارائه خدمات که نتیجه آن لذت از کار و لذت از درآمد می‌باشد.

معرفی فعالیت‌ها و محیط آموزشی شرکت ساختاردانش‌پاشا:

معرفی تیم آپاداس:

تیم شرکت حسابداری آپاداس در تبریز

سوالات متداول

آپاداس

شرکت آپاداس در چه زمینه‌هایی فعالیت می‌کند؟

آپاداس خدمات متنوعی در حوزه‌های حسابداری، دوره آموزش حسابداری در تبریز، حسابرسی، مشاوره مالیاتی و بیمه‌ای، دبیرخانه، بازاریابی، برنامه‌ریزی، مشاوره مدیریتی و سرمایه‌گذاری، انفورماتیک و استقرار نرم‌افزارهای مکانیزه سازمانی به بنگاه‌های اقتصادی ارائه می‌دهد.

 
 
 
 
هدف اصلی آپاداس چیست؟

هدف اصلی آپاداس رفع دغدغه‌های مالی و سازمانی کارفرمایان و همچنین کمک به کارجویان علاقمند به حسابداری برای ورود به بازار کار است.

 
 
 
آپاداس چگونه به کارفرمایان کمک می‌کند؟

آپاداس با ارائه خدمات مالی و حسابداری توسط تیمی متخصص و با استفاده از روش‌های نوین، به کارفرمایان در سیستم‌سازی امور مالی و اتخاذ تصمیم‌گیری‌های دقیق‌تر کمک می‌کند.

 
 
 
آپاداس چه خدماتی را به کارجویان ارائه می‌دهد؟

آپاداس با برگزاری کارگاه‌های آموزشی کاربردی حسابداری، به کارجویان در یادگیری عملی این رشته کمک می‌کند و با پشتیبانی آنان پس از اتمام دوره‌ها، به آنها در پیدا کردن شغل مناسب یاری می‌رساند.

 
 
 
چشم‌انداز آپاداس چیست؟

چشم‌انداز آپاداس کمک به افراد جامعه اعم از کارفرما و کارجو برای رسیدن به اهدافشان و رونق بخشیدن به بنگاه‌های اقتصادی و بازار کار از طریق ارائه خدمات باکیفیت و آموزش‌های کاربردی است.