خدمات حسابداری و امور مالی در تبریز

خدمات حسابداری در تبریز

اولین و مهم‌ترین لازمه رشد و پیشرفت بنگاه‌های اقتصادی، اطلاع کارفرمایان و مدیران از گزارشات به موقع، منظّم و دقیق واحد مالی می‌باشد، لذا شرکت ساختاردانش‌پاشا با برند حسابداری آپاداس و در اختیار داشتن تیم مجّرب و متشکل از کارشناسان حرفه‌ای و باتجربه اقدام به ارائه خدمات حسابداری به کسب و کارها با کیفیّت بالا می‌نماید.

این شرکت علاوه بر آموزش حسابداری در تبریز با مشاوره رایگان و عارضه‌یابی میدانی براساس فرآیندهای جاری شرکت و ارائه پروپوزال، قبل از انعقاد قرارداد سعی در روشن‌نمودن مسیر کارفرمایان دارد، تا آنان را در مسیر موفقیتِ کسب ‌وکار یاری رساند.

خدمات حسابداری در تبریز

خدمات حسابداری در تبریز شامل انجام امور مالی و حسابداری برای شرکت‌ها، سازمان‌ها و اشخاص حقیقی در قالب: ارائه مشاوره مالی و حسابداری، تهیه و ارائه صورت‌های مالی و انجام حسابداری مالی، انجام امور مالیاتی، محاسبه و پرداخت حقوق‌و‌دست‌مزد به کارکنان می‌باشد. علاوه بر این، برخی از شرکت‌ها خدمات حسابداری را به‌صورت دورکاری ارائه می‌دهند.

موسسه خدمات حسابداری

شرکت ساختاردانش‌پاشا به پشتوانه مدیریت باتجربه و دانش‌کاری توانمند و مجرّب، آماده ارائه خدمات حسابداری مالی و مالیاتی بنگاه‌های اقتصادی در تمامی صنوف می‌باشد.

در ابتدا هنگام مراجعه کارفرمایان محترم، از یک جلسه مشاوره مالی بهره‌مند می‌گردند؛ تا پس از بررسی کلّی نیاز و ساختار مجموعه، پیشنهاداتی برای پایه گذاری چهارچوب واحد مالی بر طبق سیاست کلّی و اهداف بنگاه اقتصادی توسط مشاور مربوطه مطرح می‌گردد؛ که نتیجه آن سهولت انجام عملیات حسابداری، کنترل داخلیِ منظّم و دسترسی به گزارشات سود و زیان است.

در گام دوم با مراجعه حضوری و رایگان کارشناس استقرار در محل کسب و کار، و بررسی میدانی واحد مالی و حسابداری، چالش‌های موجود مشخص و اقدامات لازم جهت ارائه راه‌‌حل‌های مقرون به صرفه و سریع انجام می‌پذیرد.

 در آخر پس از اعلام وضعیت موجود به کارفرما و ارسال نمونه قرارداد خدمات حسابداری، و تصمیم‌ وی مبنی بر انجام خدمات حسابداری توسط شرکت ساختاردانش‌پاشا، فعالیت این شرکت با استقرار کارشناسان مربوطه، انجام عملیات براساس قرارداد مربوطه، اصلاح و بهبود روند حسابداری آغاز می‌گردد.

در موسسه حسابداری آپاداس، خدمات مطابق با قوانین و مقررات مالی و مالیاتی کشور انجام می‌شود. این خدمات که شامل: خدمات حسابداری و مالیاتی، خدمات مالی و حسابداری، حسابداری فروش، نرم افزار حسابداری، حسابداری پیشرفته و … می‌باشد، به افراد و مشاغل کمک می‌کند تا اطلاعات مالی خود را به‌درستی مدیریت کرده و کلیه تعهدات مالیاتی و بیمه‌ای خود را سرموعد مقرر پرداخت کنند.

لیست خدمات حسابداری شرکت ساختاردانش‌پاشا به شرح زیر می‌باشد:

حسابداری مالی

مشاوره مالی

خدمات حسابداری و مالیاتی

بهای تمام شده

حقوق و دستمزد

انبار و حسابداری انبار

اموال و حسابداری دارائی‌های ثابت

استعلام قیمت خدمات حسابداری در تبریز

یکی از سوالات مهم مدیران واحدهای‌تجاری، نحوه محاسبه حق‌الزحمه خدمات حسابداری است؛ متاسفانه اکثر شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات حسابداری غیرکارشناسی بوده و مبنایی ندارند.

اعلام تعرفه خدمات حسابداری توسط شرکت‌های حسابداری متفاوت است، برخی از آن‌ها با توجه به میزان حق‌الزحمه کارشناس اقدام به اعلام قیمت می‌نمایند، برخی براساس جدول طبقه‌بندی مشاغل، و برخی براساس ساعت حضور قیمت‌گذاری می‌کنند.

لازم به‌ذکر است قیمت خدمات حسابداری به موارد زیادی بستگی دارد که اطلاعات آن‌ها باید موجود باشد. مواردی مانند: نوع فعالیت شرکت، تعداد اسناد حسابداری، خدمات درخواستی، تعداد و مبلغ فاکتورهای‌فروش، گردش مالی، ارزش ماشین‌آلات، نوع خدمات ارائه‌شده و … در قیمت‌گذاری تاثیر زیادی دارد.

تمامی موارد ذکرشده توسط تیم خدمات حسابداری آپاداس، براساس پارامترهای گوناگون قیمت‌گذاری شده است تا شما را از سردرگمی در فضای اینترنت رها سازد. شما می‌توانید با پرکردن فرم زیر و انتخاب فعالیت‌ها براساس نوع‌شرکت و نوع خدمات درخواستی، با قیمت دقیق خدمات حسابداری موردنظر، آگاه شوید.

 

هم‌چنین می‌توانید با دانلود پی‌دی‌اف قیمت‌گذاری خدمات حسابداری آپاداس، از ارزش تمام خدمات موسسه ساختاردانش‌پاشا مطلع گردیده و مقایسه نمایید.

مزیت برون سپاری حسابداری در تبریز

صاحبان کسب ‌و کار برای پیشبرد اهداف مالی خود به حسابداران باتجربه ، مسئولیت‌پذیر برای واحد مالی نیاز دارند.

تا قبل از تأسیس شرکت‌های حسابداری، کارفرمایان با جذب نیروهای حسابداری و استخدام آن‌ها فعالیت‌های مالی و حسابداری کسب‌وکار خویش را به آنان محوّل می‌نمودند.

این روش در کنار مزایایی که برای صاحبان کسب‌وکار ایجاد می‌نمود، معایب بسیار و تجربه‌هایی نیز به همراه داشت که از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. ترک‌کار آنی کارشناس‌حسابداری و نبود نفر برای جایگزینی
 2. هزینه بالا برای کنترل حساب‌ها
 3. عدم امنیت اطلاعات مالی
 4. عدم دسترسی به مشاور تخصصی

باتوجه به اینکه حسابداری مهم‌ترین ستون کسب‌وکار می‌باشد امروزه با تأسیس شرکت‌های حسابداری برای کاهش پیچیدگی‌های این واحد، برون سپاری خدمات حسابداری بهترین گزینه می‌باشد.

برون سپاری حسابداری قراردادی است میان کارفرما و شرکت حسابداری که براساس آن عملیات حسابداری کارفرما در مدت زمان مشخص توسط شرکت حسابداری صورت می‌پذیرد. این خدمات بنابه درخواست کارفرمایان می‌تواند در داخل شرکت یا بیرون از آن انجام گردد.

شرکت ساختاردانش‌پاشا می‌کوشد تا با مناسب‌ترین قیمت، خدماتی باکیفیت مطلوب به بنگاه‌های اقتصادی ارائه نماید. برون‌سپاری خدمات حسابداری نسبت به استخدام نفر مالی دارای مزیّت‌های زیادی هستند که در زیر به معرفی آن‌ها پرداخته‌شده‌است:

 • پشتیبانی و نظارت بر فرآیندهای حسابداری و مالی
 • دقت بالا در انجام فرآیندهای حسابداری و مالی
 • کاهش و حذف خطاهای حسابداری با ایجاد کنترل‌های داخلی
 • جلوگیری از بروز جرائم مالیاتی
 • کاهش هزینه‌های واحد حسابداری
 • آگاهی از قوانین به‌روز مالیاتی، بیمه‌ای و…
 • بهره‌مندی از افراد متخصص و مشاوران خِبره
 • صرفه‌جویی در زمان و هزینه
 • استفاده حداکثری از منابع موجود
 • تعهد مستند نسبت به ارائه خدمات
 • استقرار کارشناسان حسابداری و جایگزینی فوری درصورت عدم حضور کارشناس مستقر
 • آموزش کارمندان مالی شرکت با استفاده از تجربیات کارشناسان شرکت
 • تضمین خدمات مالی ارائه شده
 • تمرکز بر روی فعالیت اصلی کسب‌وکار جهت بهبود فرآیندهای مالی
 • ایجاد هماهنگی با هسته اصلی شرکت
 • صرفه‌جویی در زمان پردازش
 • کنترل دوره‌ای فعالیت‌های انجام شده

سوالات متداول خدمات حسابداری

چگونه از خدمات و مشاوره‌های شرکت ساختاردانش‌پاشا استفاده کنیم؟

لطفا با شماره‌های 09907373093-04133870693 تماس حاصل فرمائید تا جلسه مشاوره مالی رایگان هماهنگ گردد و پس از بررسی مشکلات قرارداد لازم منعقد گردد.

خدمات حسابداری شرکت ساختاردانش‌پاشا چیست ؟

تمامی فعالیت‌های مرتبط با واحد مالی و حسابداری در زمره خدمات حسابداری شرکت می‌باشد، برای جزئیات بیشتر می‌توانید به قسمت خدمات حسابداری مراجعه فرمائید.

قراردادهای شرکت ساختاردانش‌پاشا به چه صورت است ؟

قرارداد استقرار کارشناس مالی، قرارداد پشتیبانی، قرارداد مالیاتی، قرارداد پشتیبانی جز قراردادهای این شرکت می‌باشند.

مدت قراردادهای خدمات شرکت ساختاردانش‌پاشا به چه صورت است ؟

بهترین زمان استمرار قرارداد، انجام خدمات تا اتمام حصول و نتیجه می‌باشد اما به دلیل مطمئن بودن به ارائه خدمات توسط شرکت ساختاردانش‌پاشا مدت قرارداد بنابه درخواست کارفرما قید می‌گردد و در صورت انجام تعهدات قرارداد قابل تمدید می‌باشد.

آیا حق بیمه کارشناس مستقر مالی به عهده چه کسی می‌باشد ؟

تصمیم‌گیری این مورد با کارفرمای محترم می‌باشد، شرکت ساختاردانش‌پاشا بنابه درخواست کارفرما مبنی بر بیمه نمودن کارشناس مالی مستقر که کارگاه کارفرما یا کارگاه شرکت ساختاردانش‌پاشا و با اخذ هزینه، قرارداد را تنظیم می‌نماید.

راه‌های ارتباطی شرکت ساختاردانش‌پاشا کدامند ؟
 • تلفن ثابت: 984133870693+
 • تلفن همراه و واتساپ: 989907373093+
 • آیدی تلگرام: apadasco@
 • آدرس اینستاگرام: https://instagram.com/apadasco.ir
 • آدرس ایمیل: info@apadasco.com
فرآیند استعلام قیمت شرکت ساختاردانش‌پاشا چگونه است ؟

پس از جلسه مشاور مالی رایگان و بررسی میدانی، قیمت خدمات مورد نظر براساس خدمات درخواستی کارفرما ارائه می‌گردد.

فرآیند اعزام حسابدار چگونه است ؟

پس از عقد قراداد، کارشناس مالی مربوطه به همراه تیم استقرار در محل کسب کار کارفرما حضور خواهند یافت.

اعزام حسابدار به صورت پاره‌وقت است یا تمام‌وقت ؟

انجام خدمات مالی، حسابداری شرکت‌ها هم به صورت تمام‌وقت و هم به صورت پاره‌وقت برای شرکت ساختاردانش‌پاشا ممکن می‌باشد.

آیا به صورت فوری می‌توان درخواست نیاز خود را اعلام نمود ؟

با شماره‌های درج شده در سایت و یا تکمیل فرم درخواست خدمات در اسرع وقت جلسه مشاور مالی هماهنگ می‌گردد.

آیا بعد از اعزام حسابدار ایشان توسط شرکت ساختاردانش‌پاشا پشتیبانی می‌گردد ؟

تمامی کارشناسان مالی مستقر در واحدهای بنگاه‌های اقتصادی، توسط تیم پشتیبانی شرکت ساختاردانش‌پاشا با هدف افزایش کارایی و عملکرد آنان پشتیبانی می‌شود.

روش های ارائه خدمات شرکت ساختاردانش‌پاشا چگونه است ؟

آپاداس به صورت تمام‌وقت و یا نیمه‌وقت، پروژه‌ای، دورکاری، حضور در محل و سایر روش‌های توافقی و ارائه به مشتریان خویش خدمات ارائه می‌دهد.

آیا شرکت ساختاردانش‌پاشا برای ارائه خدمات قرارداد معتبر انعقاد می‌نماید ؟

بله، اصل دریافت خدمات شرکت ساختاردانش‌پاشا منوط به امضای قراردادها توسط مدیران دو طرف می‌باشد.

آیا درخواست خدمات و استعلام قیمت را می‌توان در جلسه حضوری مطرح کرد ؟

بله، پس از تماس با شماره‌های شرکت، جلسه‌ای با مشاوره مالی هماهنگ می‌گردد.

آیا شرکت ساختاردانش‌پاشا یک شخصیت حقوقی می‌باشد ؟

بله، شرکت ساختاردانش‌پاشا (مسئولیت محدود) به صورت رسمی در مورخه 1398/08/18 به شماره ثبت 49570 و شناسه‌ملی 14008746797 به ثبت رسیده است.

ارائه خدمات مالی شرکت ساختاردانش‌پاشا در کدام سطح فنی و تجربی انجام می‌شود ؟

شرکت ساختاردانش‌پاشا قابلیت ارائه خدمات از سطح کمک حسابدار تا مشاوره مالی و سرمایه گذاری را دارا می‌باشد.

اگر پرسش مورد نظر در میان سوالات متدوال نبود، چه اقدامی باید کرد ؟

شما می‌توانید با شماره‌های شرکت تماس حاصل فرمائید. همکاران ما پاسخگو سوالات شما خواهند بود.

 

استخدام یک حسابدار بهتر است یا عقد قرارداد با شرکت حسابداری ؟

برون سپاری خدمات حسابداری علاوه‌ بر کم‌ هزینه بودن نسبت به استخدام کادر واحد مالی، به داشتن تیم مجرب، متخصص و باتجربه موجب می‌شود تا خدمات مالی به صورت تخصصی انجام پذیرفته و کنترل مداوم و مستمر، درصد خطا در امور مالی نزدیک به صفر کاهش یابد.

برون سپاری خدمات مالی چیست ؟

برون سپاری، قراردادیست میان کارفرما (شما) و یک فرد یا شرکت ساختاردانش‌پاشا که براساس آن تمام یا بخشی از فرآیندهای مالی و حسابداری را در مدت زمان مشخصی انجام دهد.

فواید برون سپاری خدمات مالی چیست ؟

به علت تخصص شرکت‌های حسابداری در این زمینه و آماده پاسخگویی آن‌ها به نیازهای مالی و حسابداری شرکت‌ها و همچنین آشنایی تیم مالی شرکت‌های حسابداری یا قوانین دارایی و بیمه می‌توانید با انعقاد قرارداد تیم حرفه‌ای مالی و حسابداری را با مناسب‌ترین هزینه در اختیار داشته باشید.

چرا برون سپاری کلیه خدمات مالی، باعث رشد بنگاه های اقتصادی می‌شود ؟

افزایش هزینه‌های نیرو کار متخصص و مجرب و رقابت شرکت‌ها بر سر قیمت‌های پایین و بهره‌مندی بالای شرکت‌های حسابداری سبب گردیده تا کارفرمایان برای دریافت خدمات مطلوب با هزینه مناسب راغب به برون سپاری واحد مالی خود شوند.

مزایای شرکت ساختار دانش پاشا از دیگر موسسات چیست ؟
 • مشاوره مالی رایگان قبل از عقد قرارداد
 • حضور در محل و عارضه یابی اولیه براساس فرآیندهای شرکت قبل از انعقاد قرارداد
 • انعقاد قرارداد باتوجه به نیاز کارفرما
 • اعزام تیم استقرار متخصص و مجرب برای فرآیند سازی واحد مالی
 • اعزام کارشناس مالی
 • کنترل کارشناس مالی توسط تیم پشتیبانی
 • ارائه بهترین خدمات
 • ساده سازی فرآیندهای مالی
 • ارائه گزارشات روزانه، هفتگی، ماهانه، سه ماهه، شش ماهه و سالانه
 • جایگزینی سریع، آنی کارشناس درصورت عدم همکاری با کارشناس قبلی
 • بهره‌مندی از مشاوران باتجربه و متخصص
 • انعقاد قرارداد با مناسب‌ترین مبلغ و بالاترین کیفیت
آیا قبل از بستن قراداد می‌توانیم مشاوره دریافت کنیم ؟

بله، اساس کار انعقاد قرارداد، شرکت در جلسه مشاوره مالی رایگان می‌باشد.

فهرست مطالب

نظر مشتریان آپاداس

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *