جشن‌ها و رویدادهای آپاداس

آموزشگاه حسابداری آپاداس رویدادهایی را در هر ماه به منظور دورهمی های هنرجویان و همکاران تدارک دیده و از اولین سال تاسیس آموزشگاه تا به امروز هر بار باشکوهتر از قبل برگزار میشود.

رویدادهای آپاداس - روز حسابدار 15 آذر 1402

روز حسابدار

جشن روز حسابدار - 15 آذر 1402

پیام تبریک موسس برند آپاداس، جناب آقای قربانی به‌مناسبت روز حسابدار

دانشجویان و حسابداران عزیز

با سلام

به‌مناسبت روز حسابدار که مبتنی بر دانش بوده و نقش مهمی در مدیریت اقتصادی جامعه دارد، می‌خواهیم از تلاش‌های شما قدردانی نماییم. محاسبات؛ شما نخبگانی هستید که با آمار و داده‌ها به رفع چالش‌ها و پیچیدگی‌های مالی پرداخته، و کمک می‌کنید کسب وکارها بدون تردید رشد کنند.

در این روز خاص، ما از شما به‌عنوان مهندسان دقت و نظم، که با هنر اطلاعات را به دانش و استراتژی کار تبدیل می‌کنید، تجلیل می‌نماییم. شما در قالب یک مدافع کلیدی برای تصمیمات مالی، نقش منحصر به‌فردی را در پیش‌برد اهداف سازمان ایفا می‌کنید.

با تشکر از شجاعت، پشت‌کار و فداکاری شما، برای شما آرزوی موفقیت روزافزون در سال‌های آینده را داریم. بزرگداشت این روز فرصت خوبی است تا به یاد داشته باشیم که حسابداری فقط یک حرفه نیست، بلکه یک هنر و علمی است که تأثیر به‌سزایی در جهان دارد.

با اراده قوی همواره به پیشرفت شخصی و حرفه‌ای خود اهمیت دهید. از همه شما سپاسگزاریم و روزی شاد و موفق برای شما آرزومندیم.

با احترام

سالگرد تاسیس آپاداس

جشن های تولد

1402.10.07

بسیاری از افراد تلاش و پیشرفت پس از سی سالگی را امری بیهوده می‌پندارند، اما آقای قرشی ثابت کرد که با وجود مشکلات روزمره، آموزش و رشد تاثیر زیادی در کیفیت زندگی دارد.

ایشان فاارغ‌التحصیل رشته الکترونیک هستند که ازطریق پیج اینستاگرام با آپاداس آشنا شدند، هنگام مراجعه به مشاوره آموزشی آپاداش، به‌عنوان انباردار در یکی از صنایع فولادی مشغول به‌کار بودند، اما انگیزه ایشان، موجب شد تا در جلسه دهم با ریسک‌پذیری بالا شغل خود را تغییر داده و به‌عنوان حسابدار در واحد تولیدی الکترونیکی مشغول به‌کار شوند. البته استفاده از پشتیبانی مادام‌‌العمر آپاداس هم در تصمیم‌گیری ایشان خیلی موثر بود.

این دانشجوی عزیز که به‌دلیل تغییر شغل موفق نشده بود در جلسات دوره بیست و سوم به‌صورت کامل حضور یابد، در دوره بیست و ششم به‌صورت کاملا رایگان شرکت نمودند؛ که جشن تولد دوستانه‌ای با حضور دانشجویان عزیز، اساتید و همکاران آپاداس، و مهمان ویژه جناب آقای افصحی برگزار گردید.

امروز آقای قرشی همراه با حسابداری در کسب‌وکار موردنظر، اقدام به تولید محصول الکترونیکی خود نموده‌اند که آرزوی راه‌اندازی کسب‌وکار خودشان را دارند. اطمینان داریم که آقای قرشی عزیز، بنگاه اقتصادی خود را راه‌اندازی خواهد نمود و در این مسیر همراه دانشجوی عزیزمان خواهیم بود.

از خداوند متعال برای ایشان سلامتی، موفقیت و رسیدن به آرزوهایشان را خواستاریم.

 

 

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *