لیست محصولات فروشگاه آپاداس

دوره‌های آموزش حسابداری

موسسه حسابداری آپاداس برگزار کننده دوره‌های آموزشی حسابداری به صورت کاملاً کاربردی و تخصصی بوده و هدف اصلی آپاداس ارائه تمامی خدمات حسابداری اعم از انجام امورات مالی و حسابداری تمامی موسسات و تربیت حسابداران جهت ورود به بازار کار می‌باشد.

در کنار این موارد  آپاداس محصولات آموزش حسابداری در قسمت فروشگاه ارائه داده است تا برای یادگیری و امورات حسابداری مفید واقع باشد.

  • در محصولات آموزش حسابداری دوره‌های آموزش حسابداری را قرار داده‌ایم که می‌توانید انواع دوره‌ها را مشاهده فرموده و در صفحه آموزش تمامی توضیحات درخصوص نحوه برگزاری دوره آموزشی حسابداری ارائه داده شده است، همچنین با دریافت مشاوره رایگان ثبت نام خود را می‌توانید تکمیل فرمایید.

در مواقع خاص کد تخفیف از پیج اینستاگرام آپاداس ارائه می‌دهیم و توصیه می‌شود حتماً از اینگونه شرایط ویژه بهره‌مند شوید.

  • برای دوره‌های آموزشی توسط متخصصین آپاداس جزوات کاربردی طراحی شده است، همچنین جزواتی از کتاب‌های معروف حسابداری ارائه داده‌ایم تا به جز دانشجویان خود آپاداس، تمامی دانشجویان حسابداری بتوانند استفاده کرده و مطالعه فرمایند.
  • همچنین تمامی قوانین و استانداردهای حسابداری به صورت فایل‌های pdf در بین محصولات آموزش حسابداری موجود می‌باشند که حتماً نیازتان خواهند بود.
 
محصولات آموزشی آپاداس
  •  از دیگر مزیت‌های فروشگاه آپاداس فایل‌های آماده اکسل می‌باشند، که بدون دغدغه در حین انجام امورات مالی و حسابداری به راحتی می‌توانید فایل‌های آماده اکسل را خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید.
  • حتماً در انجام امورات اداری انواع فرم‌ها اعم از فرم استخدام، قراردادهای کاری و … که از الزامات هستند مورد نیازتان می‌باشد، تمامی فرم‌ها را از قسمت فرم‌های فروشگاه آپاداس می‌توانید تهیه فرمایید.
  • انواع ویدئوها که شامل آموزش‌های کوتاه و بسیار مفید می‌باشند توسط آپاداس به عنوان محصولات آموزش حسابداری ارائه داده شده است تا از آموزش‌های مختصر بهره‌مند شوید و همچنین جهت کسب اطلاعات حسابداری بیشتر در پیج اینستاگرام آپاداس روزانه پست‌های کاربردی را می‌توانید مشاهده فرمایید.
  • از دیگر مزیت‌های فروشگاه آپاداس فایل‌های آماده اکسل می‌باشند، که بدون دغدغه در حین انجام امورات مالی و حسابداری به راحتی می‌توانید فایل‌های آماده اکسل را خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید.
  • حتماً در انجام امورات اداری انواع فرم‌ها اعم از فرم استخدام، قراردادهای کاری و … که از الزامات هستند مورد نیازتان می‌باشد، تمامی فرم‌ها را از قسمت فرم‌های فروشگاه آپاداس می‌توانید تهیه فرمایید.
  • انواع ویدئوها که شامل آموزش‌های کوتاه و بسیار مفید می‌باشند توسط آپاداس به عنوان محصولات آموزش حسابداری ارائه داده شده است تا از آموزش‌های مختصر بهره‌مند شوید و همچنین جهت کسب اطلاعات حسابداری بیشتر از پیج اینستاگرام آپاداس روزانه پست‌های کاربردی را می‌توانید مشاهده فرمایید.

همچنین برای بیشتر محصولات فروشگاه آپاداس کد تخفیف 100% ارائه می‌شود که به صورت کاملاً رایگان می‌توانید دانلود فرمایید حتماً از پیج اینستاگرام apadasco.ir به صورت هفتگی تهیه فرمایید.

آپاداس بهترین آموزش حسابداری در تبریز و خدمات مالی و حسابداری را ارائه می‌دهد تا اگر دنبال کار و حرفه حسابداری می‌باشید و یا کارفرمایی هستید که در امورات و مدیریت مالی مجوعه‌تان دچار مشکل شده‌اید برای شما به بهترین نحو حل انجام دهیم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان کافیست درخواست دهید تا با شما در تماس باشیم

لیست دوره ها

دوره های آپاداس

دوره‌های حسابداری آپاداس
 
فیلم‌های آموزشی دوره آنلاین
آموزش استانداردهای حسابداری
آئین‌نامه حسابداری
نمونه قرارداد حسابداری
فرم‌ حسابداری

یک پاسخ