آموزش حسابداری با پیژامه

آموزش حسابداری با پیژامه

0.0

آموزش حسابداری با پیژامه

اگر به مردمی‌که در 100 سال قبل می‌زیستند، ایده آموزش حسابداری با پیژامه را مطرح می کردیم، احتمالاً بسیاری از آن‌ها نمی‌توانستند درک کنند که چگونه این امر امکان‌پذیر است. این ایده در آن زمان بسیار دور از ذهن به نظر می‌رسید و بسیاری از مردم نمی توانستند تصور کنند که این امکان وجود دارد.

در آن زمان مردم حتی برای کار و فعالیت مجبور به طی مسافت‌های طولانی بودند و پیشرفت را به‌جز پیمودن این مسیر تصور نمی‌کردند، در آن دوران بزرگ‌ترین پیشرفت، کاهش زمان تردد با استفاده از اختراع وسایط‌نقلیه بود و آموزش عملی از راه دور در ذهن مردم نمی‌گنجید.

اما امروزه به لطف وسایل ارتباطی، اینترنت و انواع ربات‌های نرم‌افزاری با کم‌ترین هزینه، می‌توانید در منزل با یک کامپیوتر به آموزش هر مهارتی بپردازید و حتی از این راه کسب درآمد کنید.

این مقوله برای حسابداری نیز قابل استفاده است و شما با آموزش آنلاین حسابداری مفاهیم حسابداری را یاد بگیرید و مالیات شرکت خود را به بهترین نحو مدیریت کنید. برای شروع، می‌توانید به دنبال منابع آموزشی آنلاین بگردید و دوره‌های حسابداری را آغاز کنید. هم‌چنین، می‌توانید از نرم‌افزارهای حسابداری مختلف استفاده کنید تا به سادگی تمام تراکنش‌های مالی شرکت خود را ثبت کنید و گزارش‌های مالی مختلفی را تهیه کنید. در نهایت، با تلاش و پشتکار، می‌توانید به یک حسابدار حرفه‌ای تبدیل شوید و شرکت خود را به بهترین نحو مدیریت کنید.

آنچه خواهید خواند...
  Add a header to begin generating the table of contents

  معایب آموزش آنلاین حسابداری

  دوره آموزشی آنلاین حسابداری علاوه بر مزایایی که مطرح شد، معایبی هم دارد که در نوبه خود سبب گردیده تا دوره حضوری کماکان به قوت خود باقی بماند و طرفداران خود را داشته باشد، از برجسته ترین  ایرادات دوره آنلاین به شرح زیر می باشد:

  • عدم تعامل مستقیم با مدرس:
   در یادگیری آنلاین، شما نمی‌توانید با مدرس به صورت مستقیم تعامل داشته باشید و از تجربیات و نکات کاربردی او بهره‌مند شوید. در دوره حضوری با زبان بدن، حضور در فضای آموزشی ، ارتباط چشمی و … ارتباط عمیق تری میان استادان و دانشجویان شکل گرفته و به همین دلیل ارسال و دریافت اطلاعات با راحتی بیشتری میسر می شود.
  • عدم تعامل با هم‌دانشجویان:
   در یادگیری آنلاین، شما نمی‌توانید با هم‌دانشجویان خود تعامل داشته باشید و از تجربیات و دیدگاه‌های آن‌ها بهره‌مند شوید. زیرا تمام کاستی هایی که در ارتباط بین استاد و دانشجوها مطرح شد میان دانش‌جویان بیش‌تر نمو گشته و فرصت همکاری و تعامل در حد دوره حضوری وجود ندارد.
  • نیاز به خودکنترلی بالا:
   در یادگیری آنلاین، شما باید خودتان به خوبی برای پیشرفت خود تلاش کنید و به عنوان یک خودآموز خود را مدیریت کنید. در این دوره ها اجبار و تنبیه بنا به دلیل مسافت طولانی وجود نداشته و هرکس باید خودکنترلی بیشتری بر روی خود داشته باشد.
  • نیاز به دسترسی به اینترنت:
   در یادگیری آنلاین، شما باید همیشه دسترسی به اینترنت داشته باشید تا بتوانید به محتوای آموزشی دسترسی پیدا کنید. البته این مورد متاسفانه در ایران با توجه به بستر نامناسب اینترنت فعلا وجود ندارد.
  • نیاز به تجهیزات مناسب:
   برای یادگیری آنلاین، شما باید از تجهیزات مناسبی مانند لپ‌تاپ، تبلت یا گوشی هوشمند و هدفون استفاده کنید که ممکن است هزینه‌بر باشد. البته امروزه استفاده از این موارد مرسوم بوده و جزو لوازم شخصی محسوب می شود.

  آیا آموزش حسابداری در منزل مفید است؟

  بله، آموزش در منزل می‌تواند بسیار مفید باشد. این نوع آموزش برای افرادی که به دلایلی نمی‌توانند به مدارس و موسسات آموزشی رفت و یا به دلیل شرایط خاصی نیاز به آموزش خصوصی دارند، مناسب است. هم‌چنین، آموزش در منزل می‌تواند برای افرادی که به دلیل شرایط جغرافیایی در مناطق دورافتاده زندگی می‌کنند و یا به دلیل شرایط اجتماعی و فرهنگی نمی‌توانند به مدارس عمومی مراجعه کنند، گزینه‌ای مناسب باشد. هم‌چنین، آموزش در منزل می‌تواند برای افرادی که نیاز به تمرکز و توجه بیش‌تر در هنگام یادگیری دارند، مفید باشد.

  دوره آموزش آنلاین حسابداری ویژه بازار کار آپاداس

  با پیژامه تو خونه حسابدار شو

  جهت اطلاع از سرفصل دوره آموزشی و ثبت‌نام کلیک کنید.

  با آموزش آنلاین ضمن صرفه‌جویی در زمان و هزینه، نیازی به سفر به مدرسه یا موسسه آموزشی نیست و هم‌چنین هزینه‌های مربوط به اجاره محل و خرید کتاب حسابداری و لوازم آموزشی نیز کاهش می‌یابد. هم‌چنین با استفاده از این روش می‌توانید به بهترین استادها، مربی ها و معلم ها دسترسی داشته باشید.

  امروزه زمان بزرگ ترین دارایی ماست، بنابراین مردم سعی در کاهش تردد و افزایش سرعت انجام کارها هستند، با دوره آموزش حسابداری آنلاین انعطاف‌پذیری بیشتری در زمان دارید و  با یادگیری آنلاین در منزل، شما می‌توانید به راحتی برنامه درسی خود را با توجه به زمان و شرایط خود تنظیم کنید.

  تهیه منابع آموزشی یکی از دغدغه های مهم دانشجوها می‌باشد، زیرا تمرین و تکرار بدون منابع امکان‌پذیر نمی‌باشد، با آموزش آنلاین حسابداری شما می‌توانید به راحتی به منابع آموزشی مختلف دسترسی پیدا کنید و از آن‌ها برای تقویت دانش خود استفاده کنید.

  در دوره آنلاین آموزشی می‌توان با استاد همانند دوره حضوری ارتباط برقرار کرد. کافیست با تعامل در کلاس و همکاری و سوال پرسیدن از مبحث تدریس شده، به خوبی ارتباط برقرار کرده و با مربی خود به راحتی ارتباط برقرار کنید و در صورت نیاز از او کمک بخواهید. هم‌چنین در این دوره می‌توانید به صورت تعاملی صورت تعاملی با دیگران یاد بگیرید و از تجربیات و دانش آن‌ها بهره‌مند شوید.

  اهمیت تعامل دانشجویان با یک دیگر شاید به اندازه تعامل استاد با آن‌ها زیاد بیشتر نباشد اما کم‌تر نیست، داشتن رقیب دوست در هر کاری به پیشرفت کمک می‌نماید. تعامل، انتقال اطلاعات، نظرسنجی، چالش‌های دانشجویی و استادی و … میان دانشجویان به بهبود و افزایش کیفیت کلاس ها و تدریس استاد می‌انجامد. با ایجاد انجمن‌های آنلاین و استفاده از انجمن‌های آنلاین مانند فروم‌ها و گروه‌های تلگرامی می‌تواند به شما کمک کند تا با هم‌دانشجویان خود تعامل داشته باشید و از تجربیات آن‌ها بهره‌مند شوید.

  یکی از ایده‌آل‌ترین مزیت‌های دوره آنلاین حسابداری آپاداس داشتن فیلم تدریس استاد و دسترسی به آن در هر زمان و مکانیست. امروزه با وسایل زیادی امکان ثبت جلسات وجود دارد. و ، شما می‌توانید به راحتی ویدئوهای آموزشی را تکرار کنید و از این طریق بهتر و عمیق‌تر یاد بگیرید.هم چنین  استفاده از فناوری‌های تعاملی مانند ویدئو کنفرانس، چت و ایمیل می‌تواند به شما کمک کند تا با مدرس به صورت مستقیم تعامل داشته باشید.

  شما در چه حالتی بهتر یاد می‌گیرید؟ ایستاده، راه رفته، روی کاناپه، نشسته در زمین؟ با آموزش آنلاین شما می توانید در بهترین حالت یادگیری خود باشید و محیط آموزشی خود را به صورت شخصی‌سازی شده تنظیم کنید و به راحتی به نیازهای خود پاسخ دهید.

  یکی از ایرادات بزرگ دوره آنلاین عدم امکان انجام تمرینات عملی هست، اما با دوره حسابداری آپاداس ضمن آموزش تخصصی توسط استاد، می توانید به دسکتاب شخصی خود که حاوی نرم افزار حسابداری و اکسل هست در هر تایمی از شبانه‌روز تمرینات خود را به صورت عملی انجام دهید و استاد تمرین با بررسی عملکرد شما نسبت به رفع ایرادات و اشکالات اقدامات لازم را انجام دهد.

   با دوره‌های آموزشی شما امکان دسترسی به دوره‌های آموزشی بین‌المللی را داشته و می توانید با کم‌ترین هزینه و بالاترین کیفیت از استادان مطرح بهره مند گردید و از تجربیات آنان استفاده کنید.

   با دوره آموزش حسابداری می‌توانید تمام مباحث حسابداری اعم از مقدماتی، پیشرفته و تخصصی بهره بگیرید و دانش خود را گسترش دهید.

  اگر درصدد کسب نتیجه هستید، تعیین برنامه زمانی منظم و رعایت آن می‌تواند به شما کمک کند تا خود را به خوبی مدیریت کنید و به پیشرفت خود برسید. در نظر داشته باشید بدون برنامه‌ریزی هیچ‌گاه به نتیجه نمی‌رسید.

  در دوره آنلاین آموزش حسابداری با پیژامه آپاداس، دانش‌جویان ضمن داشتن تمام مزایای عنوان شده، توانایی انجام تمرینات عملی در نرم‌افزار حسابداری و اکسل در دسکتاپ مخصوص به خود به‌صورت مادام‌العمر را دارند، هم‌چنین به‌دلیل نتیجه‌محور بودن دوره‌های حسابداری آپاداس، دانش‌جویان از مزیت پشتیبانی به‌صورت دائم و شرکت در دوره بعد بدون پرداخت هزینه مجدد بهره خواهند بود. در آخر دوره نیز به دانش‌جویان عزیز گواهی‌نامه شرکت در دوره تقدیم می‌گردد.

  سوالات متداول

  مزیت دوره آموزش حسابداری با پیژامه نسبت به سایر آموزشگاه‌ها چیست؟

  امکان تمرین علی در نرم‌افزار و اکسل در دسکتاپ شخصی، پشتیبانی و شرکت مجدد در دوره از مزیت‌های دوره آموزش حسابداری آپاداس می‌باشد.

  برای آموزش حسابداری آنلاین با پیژامه به چه مدارکی نیاز است؟

  شرکت در این‌‌دوره، هیچ پیش‌نیازی ندارد.

  آموزش حسابداری با پیژامه را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنید؟

  این دوره مناسب تمام کسانی‌است یا می‌خواهند وارد بازار کار حسابداری شوند، یا می‌خواهند حسابداری کسب‌وکار خود را به عهده بگیرند. هم‌چنین تمام کسانی که امکان شرکت در دوره حضوری را ندارند، می‌توانند با کیفیت دوره حضوری، اما به‌صورت آنلاین، حسابداری را فراگیرند.

  آخرین مقالات
  آپاداس

  مدیر

  {{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
  {{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
  {{ options.labels.newReviewButton }}
  {{ userData.canReview.message }}
  {{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
  {{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
  {{ options.labels.newReviewButton }}
  {{ userData.canReview.message }}